ART / Lithographs / Silkscreen 10615559
nr 1061 5559
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Marcel Strüwer-van Zuylen (b. 1969), PT, sheet: 68x48,
SILKSCREEN, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), PT, bladets mått: 68x48
SEK 150
Monday October 10 2016
at 20:56:12
8/10 00:19:19
100 kr
10/10 20:20:20